مرتب نگه داشتن یخچال و فریزر تان نه تنها باعث می شود آنچه را که به دنبال آن می گردید آسان تر پیدا کنید، بلکه می تواند موجب ایجاد فضای بیشتری نیز شود و از هدر رفتن چیزها نیز جلوگیری شود. بنابراین، این ایده های عالی مرتب سازی یخچال و فریزر را بررسی کنید.

1-    جعبه "اول مرا بخور"

من همیشه بدون هیچ قصد بدی، غذای فاسد شده یا منقضی شده را که در ته یخچال دفن شده است، دور می ریزم. این کار مرا دیوانه می کند !! بارها به تاریخ روی ماست ها نگاه می کنم تا ببینم ابتدا کدام یک را باید بخورم، اما این بدان معنا نیست که تمام خانواده همین کار را انجام خواهند داد. برای جلوگیری از اسراف در آینده، جعبه "اول مرا بخور" بسازید.

2-    بطری های فشاری را وارونه کنید

بطری های فشاری خود را به صورت وارونه در یک کارتن تخم مرغ نگه دارید تا نه تنها آن ها در معرض دید باشند بلکه از سر خوردن آن ها در اطراف یخچال و فریزر جلوگیری کنید.

3-    جعبه های نگهداری مغناطیسی بسازید

فقط با برش ورق های مغناطیسی و چسپاندن آن ها به ته ظروف کوچک نگهداری غذای پلاستیکی، می توانید مواردی مانند آجیل، دانه و گیاهان دارویی را در فضای ارزشمند قفسه یخچال خود نگهداری کنید.

4-    جعبه نگهداری اسنک

چه برای بچه ها، چه هم اتاقی یا حتی برای خودتان، گاهی اوقات خوب است که در یخچال و فریزر  جایی برای هر یک از افراد خانه اختصاص دهید. من به خصوص این ایده را برای بچه ها دوست دارم تا آن ها بدانند انتخاب های پیش رویشان چیست.  سبد ها برای این منظور ایده آل هستند و حتی می توانید برچسبی روی هر کدام بچسبانید تا هیچ گونه سردرگمی ایجاد نشود.

5-    گیره برای چسباندن شکاف

از کلیه فضای خالی موجود در فریزر خود با استفاده از گیره های چسبان بهره ببرید! این گیره ها کاربردهای بسیار خوبی دارند. من خوشم می آید که نه تنها این گیره ها بسته های باز شده را بسته نگه می دارند، بلکه قفسه های موجود در فریزر شما برای آویزان کردن آن گیره ها به منظور ایجاد فضای بیشتر برای سایر مواد، بسیار مناسب هستند. این کارباعث می شود که این مواد غذایی در معرض دید باشند و فراموش نشوند.

#10. Use binder clips to keep your freezer bags closed and utilizing empty air space in your freezer. | 11 Brilliant Fridge and Freezer Organization Ideas -- Use these refrigerator tips and tricks to keep your fridge organized and clean! A few of these DIY hacks will also free up space and save you a few bucks on wasted or spoiled food (a few dollar store ideas here). | Listotic

6-    کشوهای مخصوص میان وعده کودکان

یک بخش کوچک در یخچال خود برای کودکانی که از ظروف کوچک کشو مانند پر از میان وعده های سالم استفاده می کنند، اختصاص دهید! این کار ایده آلی است به ویژه اگر بیش از یک کودک دارید. همچنین می توان از آن برای نگهداری سایر موارد کوچک مانند بسته های کره یا تن ماهی استفاده کنید.

برای مشاهده اصل مقاله لطفا کلیک کنید

چطور منزل شیکی داشته باشیم های ,ها ,یخچال ,    ,گیره ,ایده ,یخچال و ,آن ها ,گیره ها ,    جعبه ,نه تنهامنبع

هر آن چه باید در مورد پرده‌های آشپزخانه ‌تان بدانید

استفاده از فضاهای مخفی و پنهاد در خانه و خانه داری

اهميت ايمني در حمام منزل

نکات کلی درباره پرده هاي خونه

6 ایده عالی برای مرتب کردن یخچال

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

معین سرویس رمان و داستان های ترسناک اجناس فوق العاده فرشته دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. فروشگاه خرید و فروش محصولات آموزش زبان انگلیسی خرید کالا تخفیف ویژه خرید انواع الپتیکال با کیفیت شعرهای صلواتی خرید اینترنتی انواع ترازو